Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın AK Parti tarafından yeniden belediye başkan adayı gösterilmesi ilçede sevinçle karşılandı.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın yeniden Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı gösterilmesi ilçede sevince neden oldu. AK Parti Canik İlçe Başkanlığı önünde toplanan yüzlerce kişi toplantıya katılmak üzere AK Parti Canik İlçe Başkanlığı’na gelen Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı’yı coşkuyla karşıladı.
“Her alanda daha güçlü bir Canik için çalışmayı sürdürüyoruz” diyen Canik Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, vatandaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Sandıkçı, “Canik’e değer katan, vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini arttıran nice eser ve hizmetleri görevde bulunduğumuz 5 yılda ilçemize kazandırdık. Sevdamız Canik için dün olduğu gibi bugün de hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Canik’imizde yenlik ve gelişim devam edecek. Türkiye Yüzyılı’nda şahlanışımızı sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlikle yola devam” diye konuştu.