Samsunspor teknik direktörü Markus Gisdol, transfer gündemiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni transfer gerçekleştirmemiz zor” dedi.
Samsunspor teknik direktörü düzenlenen basın toplantısında taraftarın transfer sorusuna cevap verdi. Gisdol şunları söyledi:
“Özellikle ara transfer döneminde transfer yapmak zor. Biz transfer süreci başladığında bir liste belirledik ve hangi pozisyonlara ne tür takviyeler yapmamız gerektiğini konuştuk. Bu durumun gerek Fuat Hoca gerekse Başkanımız için zor olduğunu biliyorum. Bu dönemde oyuncu satmak ve oyuncu almanın zor olduğunu biliyorum. Raman’ı aldık, Raman bize katıldığı için mutluyuz. Belki son bir transfer daha yapabiliriz. Şunu da unutmayalım biz elimizde bulunan bu kadroyla 25 puan topladık. Kadronuza kaliteli oyuncular almak, yeni transferler gerçekleştirmek istiyorsunuz ancak içinde bulunduğunuz durum sebebiyle bu biraz zor”