AK Parti’den aday gösterilmeyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yarın saat 17’de önemli açıklamalar yapacağını duyurdu.
AK Parti’den sürpriz bir şekilde aday gösterilmeyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yarın saat 17’de bir basın açıklaması düzenleyecek. Togar tarafından servis edilen mailde, “İlçe halkımızla 09 Şubat Cuma günü Tekkeköyümüzün geleceğini belirlemek, birlikte karar vermek ve önemli açıklamalar yapmak için sizleri saat 17.00’de belediye hizmet binamızın yanındaki etkinlik alanındaki buluşmaya bekler, saygılar sunarım” ifadelerine yer verildi.
Bu gelişmenin ardından Togar’ın adaylığını açıklaması bekleniyor.
Togar’ın aday gösterilmemesi AK Parti Tekkeköy’de krize yol açmıştı. Teşkilat üyeleri AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na giderek duruma tepki göstermişti. Öte yandan sosyal medyada Hasan Togar’ın videoları ‘Biz bitti demeden bitmez’ notuyla paylaşılıyor.