Yaptığı ziyaretlerde gençlerin ilgisiyle karşılaşan Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammet Okudan, “İlkadım’da yeni bir dönem başlıyor” dedi.
Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammet Okudan Karasamsun Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı. Vatandaşların coşkuyla karşıladığı Okudan, özellikle gençlerin büyük ilgisiyle karşılaştı.
Gençlere yönelik projelerle İlkadım’da gençleri her konuda destekleyeceklerini belirten Okutan, göreve gelir gelmez gençler için Dijital Gençlik Merkezi’ni hayata geçireceklerini kaydetti.
Okudan program sonunda sözlerini, “Heyecan ve coşkuyla gerçekleştirdiğimiz toplantımıza ilgi ve alaka gösteren tüm Karasamsunlu hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye bitirdi.